Kapely na VI. Kárafestu

Generační problém - big beat

Kapelu Generační Problém, dal dohromady v roce 2013 zvukový alchymista Boris Zindulka.Kapelu sestavil z Čakovických, Třeboradických a Kbelských muzikantů. První veřejné vystoupení se konalo již v roce 2013 na moto srazu v kempu Buzuluk, který se nachází kousek od Písku. Postupem času se nabalily další koncerty a dokonce i několik vlastních festivalů.

Více na: http://generacni-problem.webnode.cz/

Apnoe - big beat

Stylem hudby se uchylujÍ tak trochu do všeho, co písnička to překvapení a nezařaditelnost.Všechno ale vychází z big beatu a ohlížení kolem něho. Kárafestu se kapela účastní od samého začátku festivalu. Čím to? Zpěvačkou není nikdo jiný než Andrea Kuncová, tedy trenérka týmu Jaguars Praha :)

Více na: https://www.facebook.com/apnoecz

blek defekt - rock-crossover

Kapela vznikla v roce 2006 z čistě amatérských hudebně-hospodských dýchánků v legendami opředené restauraci Delta ve Kbelech. Za dobu svého působení nahromadili již dost vlastních nápadů a naplnili repertoár vlastními kusy, takže je určitě na  co se těšit.

Více na: http://www.blekdefekt.com/

anxiety - heavy metal

Pražská kapela Anxiety hrající heavy metal ve složení: Lenka Stará - zpěv, Marian Veselý - kytara, Honza "Karel" Vrbata - kytara, Michal "Vokena" Příbrský - basa a René Hoza - bicí.

Více na: http://www.anxiety.cz/

Doktor Triceratops - metalcore-crossover

Pražská thrash/core kapela hrající vlastní tvorbu s texty v češtině. Členové Michal Randy Rotter - kytara, Ondřej Černý - zpěv, Michal Bůžek - kytara, Josef Borovka - basa, Karel Křen - bicí

Více na: http://www.doktortriceratops.cz/

na VI. Kárafest se podíleli

 

cakovice
MČ ČAKOVICE - partner VI. Kárafestu
RESTAURACE MAXIMUM TŘEBORADICE
ZINDULKA & PARTNERS s.r.o.

Copyright (C) EWSC Praha