Co je Kárafest!

Jako první asi přijde otázka, co je to Kárafest. Je asi jasné, že se jedná o nějaký festival. Ale co je to ta kára? Kárafest je hudební festival na podporu florbalového klubu EWSC Praha a především jeho týmu Jaguars. Není to ale jen tak nějaký florbal, ale florbal na elektrických vozích, na které jsou naši sportovci odkázání. A odtud slovo kára. Kára je slangové označení vozíku.

Celá koncepce se zrodila v hlavě naší dlouholeté trenérky Andy Kuncové. První i druhý ročník se odehrál v roce 2008, jeden v únoru na Habrovce a druhý v červnu na Výstavišti v restauraci Na Střídačce. Třetí ročník po delší odmlce v květnu 2012 opět na Habrovce a čtvrtý ročník v červnu 2013 na Praze 5. Poslední pátý ročník se odehrál 22. listopadu 2014 v restauraci MAXIMUM v Praze - Třeboradice, kde bychom rádi zakotvili i v příštích letech.

I. kárafestJelikož je náš klub velmi aktivní, ale velké podpory se nám bohužel nedostává, rozhodli jsme se tuto tradici oživit. Přeci jen, když něco chceme, chceme i něco nabídnout. A tak se chystáme na další ročníky. To, že je náš festival dobrý nápad, ukazuje i vzrůstající počet účinkujících, které podpoří dobrou věc. Kterou můžete podpořit i vy, pokud přijdete a zakoupíte si vstupenku, případně některou drobnost s logem Jaguars. A co konkrétně podpoříte? Podpoříte mladé aktivní sportovce s handicapem, které sportování stojí hodně peněz a bez pomoci by aktivní život vést nemohli. Získané finance se používají jak na mezinárodní turnaje v Česku nebo zahraniční, tak na náklady spojené s pravidelnou činností jako jsou tréninky, soustředění apod.

Na festivalu se vždy snažíme skloubit skvělou hudbu s doplňkovým programem. Proto již na dvou ročnících byl zajištěn bohatý program pro děti (soutěže, tvořivé dílny pro šikovné ruce a sportovní vyžití). Samozřejmostí je občerstvení pro všechny žížnivé i hladové. Budeme moc rádi, když přijdete a pomůžete nám sportovat.

na VI. Kárafest se podíleli

 

cakovice
MČ ČAKOVICE - partner VI. Kárafestu
RESTAURACE MAXIMUM TŘEBORADICE
ZINDULKA & PARTNERS s.r.o.

Copyright (C) EWSC Praha